Хто ми?

Сонячний борщ чи борщ зварений на сонці – такий буває?
Справді? Ми так само би не повірили, якби самостійно
не пройшли шлях від ідеї до щоденного використання
мабуть найбільш доступним джерелом енергії в природі – сонцем.

Сьогодні в 10-ти затишних кафе мережі “Борщ” ми готуємо традиційні рідні страви на відновлюваних джерелах енергії, тобто на сонці. Ми беремо її прямо з нашого даху: в кожному кафе працюють геліосистеми, які конвертують промені сонця в електроенергію для приготування страв та обігріву приміщень в холодну пору року. Для нас важливо підтримувати та розвивати екологічні інновації в повсякденному житті.

“Борщ-кафе” - це ваше тепле місце під сонцем для сніданку, обіду, вечері або просто для зустрічі в зручному місці, в зручний час протягом доби. Тут на вас завжди чекають смачні страви української кухні, приємна домашня атмосфера та хороше обслуговування.

В дорозі чи протягом робочого дня, з сім’єю чи наодинці, на смачний обід чи просто на каву – завжди раді вас бачити, а особливо ваших діточок! Наші кухарі уважно дослухаються до побажань цих найвибагливіших гостей. В кожному “Борщ-кафе” є дитячий ігровий майданчик, вільний
wi-fi, зарядні пристрої для гаджетів, та літня тераса.

Справжній традиційний український борщ, зготований на енергії сонця – це наша коронна страва та щоденне покликання! Ми все готуємо для вас як вдома і дуже чекаємо в гості!

Звертайтесь до нас!